czym jest twoja siła? – ProgresSing
fade
1131
post-template-default,single,single-post,postid-1131,single-format-standard,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-header-style-on-scroll,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Blog

czym jest twoja siła?

Czym jest Twoja SIŁA?

Jestem Lwem. Nie dam sobie w kaszę dmuchać, o nie.
Potrafię dużo wybaczyć, ale jak ktoś zalezie mi mocno za skórę to nie ma zmiłuj.
Chcę być wierna Sobie. Każdego dnia. Czasem mi nie wychodzi i zawsze potem tego żałuję, więc nie opłaca się.
Dużo i głośno mówię, gestykuluję, przeżywam. Kiedy jestem w dużych emocjach zdarza mi się jeszcze zapomnieć o prawidłowym oddechu. Ale pracuję nad tym.
Traktuję duchowość z jednej strony poważnie, a z drugiej trzymam się z dala od skrajności – ziemskie doświadczanie życia uważam za wspaniałe: jedzenie, seks, pieniądze, taniec, przytulanie, śpiewanie, ekspresja, emocje.
Nie ufam żadnym ,,guru”. Ufam mojej wewnętrznej mądrości.
Czuję swoją Moc i wsparcie Wszechświata, używam regularnie prawa wolnej woli i dzięki temu kreuję moją rzeczywistość.
Korzystam z wielu warsztatów, metod, mentorów. Doceniam wkład w mój rozwój, jednak mam świadomość swojej własnej odpowiedzialności za Siebie. Filtruję każde założenia i sprawdzam czy mi pasują. Jeśli nie – bez skrupułów odrzucam. Bez pretensji, zażaleń, podważania, wojowania, ale też bez tłumaczenia się. Wyciągam to, co dla mnie na ten moment najlepsze.
Wiem czego chcę i jak to osiągnąć, nie potrzebuję rad (chyba, że o nie poproszę lub kupię od kogoś).
Nauczyłam się szanować cudzą pracę i płacić za nią odpowiednie pieniądze, nie mówię ,,to za drogo”. Tak samo szanuję moją wiedzę, doświadczenie i kreatywność.
Popełniam błędy i staram się wyciągać z nich wnioski. Już siebie za nie nie karcę. Wielka to ulga!
Regularnie robię czystki w znajomościach, które dłużej mi nie służą. Są osoby, których po prostu nie lubię i widać to po mnie, nie wdaję się w kurtuazyjne udawanie, by uznano mnie za sympatyczną czy bardziej ,,duchową”. Są osoby, które mnie nie lubią – wiem o tym, ale odcinam się od tego. Wszystkim życzę dobrze, szczerze.
Kocham Siebie. Ostatnio ukochuję też mój Cień.
Bywam egoistką. Jestem skupiona na Sobie i co więcej, uważam to za zaletę. Bo ode mnie wszystko się zaczyna. Kiedy dbam o Siebie, mogę zadbać o Ciebie w zdrowy sposób. A tak naprawdę – nie muszę o nikogo dbać. Leży to w każdego interesie, by siebie ogarniać. Jednak decyduję się Ciebie wesprzeć, jeśli zechcesz. I kiedy udaje mi się ułożyć kolejny puzzel, po prostu dzielę się tym. Tak jak mnie inspirują cudze odkrycia.
Miewam słabsze dni, gdy czuję się kupowato. Płaczę, wpadam w syndrom ofiary, albo poczucie winy, pretensje lub wewnętrznego krytyka. Wyskakują mi pryszcze, boli brzuch. Czasem nie lubię ludzi. I nie walczę już z tym. Nauczyłam się, że to mija i jak te momenty mogę transformować, by dowiedzieć się nowych rzeczy o Sobie, i być bardziej wyrozumiała dla innych.
Jestem ciekawa dokąd poprowadzi mnie moja Droga. Każdego dnia wybieram kolejne ścieżki z poczuciem ekscytacji lub niepewności, ale zawsze do przodu.

To wszystko jest moją Siłą, a to, że o tym piszę publicznie stanowi dla mnie dodatkowy akt odwagi. Bo to nie jest tekst pod publiczkę, nie jest zgodny zapewne z tym, co zalecają spece od marketingu; padają tu zdania, które część osób może odczytać inaczej, niż miałam na myśli. Ale ja chcę wyrażać Siebie autentycznie, a to jest moja prawda na dziś.

Co jest Twoją prawdą? Co jest Twoją Siłą? Jak chcesz ją manifestować w świecie?

Jeśli ten temat Cię grzeje, chcesz go eksplorować, pogłębiać lub po raz pierwszy szczerze doświadczyć to zapraszam na warsztat ,,Siła w Głosie, Siła w Tobie” już w ten poniedziałek 14.10.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2173153049457893/

ProgresSing ?

fot. jean-wimmerlin

Share