Głos – ProgresSing
fade
1105
post-template-default,single,single-post,postid-1105,single-format-standard,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-header-style-on-scroll,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Blog

Głos

Głos jest doskonałym narzędziem do tego, by pogrzebać w sobie TU I TERAZ. Bez wielotygodniowego zagłębiania się w ciężkie procesy. Za pomocą wibracji swoich dźwięków płynących z serca, możesz transformować dowolne obszary życia, ponieważ Głos porusza całą naszą Istotę. Umysł, Duszę, Ciało. Nie ma tu miejsca na udawanie. Jesteś w Prawdzie ze Sobą i tym, co z Ciebie wypływa. Z tym, co to w Tobie wywołuje Twoje brzmienie. Jakie pojawiają się emocje, obrazy, odczucia w ciele. Jakie przekonania się za tym kryją, zapisy w podświadomości.
Dla mnie Głos był i jest największym Przewodnikiem w rozwoju. Kontaktuje mnie często z tymi częściami, o których zapomniałam lub chciałam zapomnieć, jak również z boskimi talentami i cudami drzemiącymi w moim potencjale. Tym chcę się dzielić, to chcę Ci pokazać. Ile możesz sobie dać, dzięki budowaniu relacji z Twoim Głosem jako przyjacielem.
Zastanów się jaką rolę pełni on w Twoim życiu? Czy czujesz z nim połączenie, przepływ, ufasz mu? Mam tu na myśli Głos jako dźwięk, wibrację, ale też ten cichy podszept Twojej Duszy, serca.
To wszystko jest w Tobie, potrzebujesz tylko małej iskierki, by rozpalić ten płomień. Nie daj sobie wmówić, że to mozolna praca. Nie wierz w to, ze tylko wybrańcy mogą się cieszyć tym darem. Jeśli zechcesz, możesz korzystać z niego już dziś. Takiego, jakim jest. Akceptując wszystko, co się przejawia. Pielęgnowanie, dopieszczanie, udoskonalanie jest również przyjemne i w zasięgu Twoich możliwości. Na ten moment zachęcam Cię do tego, by zrobić pierwszy krok. Warsztaty ProgresSing są świetną okazją, by w bezpiecznych warunkach, odpowiedniej atmosferze i towarzystwie, przełamać się i sprawdzić co się wtedy stanie ? Czujesz dreszczyk ekscytacji? Trochę się obawiasz, ale jednak ciekawość jest silniejsza? A może wszystko w Tobie krzyczy – ,,ZRÓB TO!”? Jeśli tak, zapraszam serdecznie! To będzie fenomenalny czas <3

fot. Aneta Hanspal Kaur Paluszkiewicz

Share