JOGA GŁOSU 16.04. (GDAŃSK) – ProgresSing
fade
1334
post-template-default,single,single-post,postid-1334,single-format-standard,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-header-style-on-scroll,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Blog

JOGA GŁOSU 16.04. (GDAŃSK)

Zapraszamy do Centrum Soma na spotkanie, jakiego jeszcze u nas nie było 🙂
Klaudyna Lew Lewandowska z ProgresSing poprowadzi zajęcia Jogi Głosu. Idealne zarówno dla wielbicieli pracy z ciałem, jak i poszukiwaczy nowych metod rozwoju osobistego. Głos jest wspaniałym narzędziem samopoznania a efekty przekładają się na wiele sfer życia.

PROGRAM:

Rozgrzewka fizyczna.
Oddech fonacyjny.
Pilates dla Głosu.
Rozgrzewka głosowa.
Joga Głosu.
Uwalnianie dźwięku.
Relaksacja głosowa.
Improwizacja muzyczna – pieśń serca.
Intonacja ,,OM”.
Omówienie – porady dotyczące higieny głosu.

DLA KOGO?

Kobiety i Mężczyźni (na warsztat nie zabieramy dzieci).

Potrzebujesz relaksu.
Chcesz popracować nad oddechem.
Jesteś ciekaw/a co można robić ze swoim Głosem, prócz codziennej komunikacji.
Czujesz gotowość, by w odpowiedniej atmosferze przełamać wstyd przed wydawaniem dźwięków (zgodnie z możliwościami i bez presji).
Rozwijasz się nieustannie i ciekawią Cię kolejne możliwości.
Lubisz delikatną, niezbyt wysiłkową pracę z ciałem.

EFEKTY:

Rozluźnione ciało.
Spokój umysłu.
Kontakt z sercem.
Wzmocniona samoakceptacja.
Podniesienie wibracji.
Większa świadomość swoich możliwości.
Bardziej komfortowy oddech.
Zapoznanie się ze sposobami przygotowania Głosu przed większym wysiłkiem (np. ważną rozmową, wystąpieniem publicznym, śpiewaniem etc.).

PROWADZĄCA:

Klaudyna Lew Lewandowska – Od siedmiu lat zajmuję się Głosem w praktyce. Moim głównym polem doświadczalnym był zespół Laboratorium Pieśni, z którym zwiedziłam kawałek Świata, przeżywałam piękne i trudne chwile, nauczyłam się bardzo wiele.
Oprócz płyty ,,Rosna” nagranej z Laboratorium Pieśni, współuczestniczyłam też w nagraniach do płyt zespołów: Nina Nu ,,Chili Folk Games”; Miejscovi ,,Tak się nie gra”; Cuba de Zoo oraz Akademii Laboratorium Pieśni UG.

Zdecydowałam się iść jednak własną drogą.
Od lat przynajmniej co tydzień uczę się śpiewu pod cudzym okiem, poprzez uczestnictwo w warsztatach (m.in. wspaniałej Olgi Szwajgier, dr Sielskiej-Badurek) czy lekcjach śpiewu (m.in. u Krystyny Kasperowicz), jednak wierzę w to, że cała wiedza potrzebna do tego, by cieszyć się Sobą i swoim Głosem jest już we mnie, i w każdym z Nas. Opracowałam wiele autorskich ćwiczeń, które przynoszą zaskakujące efekty w pracy grupowej. Techniczne aspekty są tylko podporą, głównie skupiam się na Głosie w kontekście polepszania jakości życia, samoakceptacji, poznawania Siebie.

Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym, rozwojem świadomości, co prowadzi mnie do tworzenia warsztatów na głębszym poziomie (m.in. inspirując się ćwiczeniami lowenowskimi, Dwupunktem, Radykalnym Wybaczaniem, Tańcem Intuicyjnym, Fizyką Kwantową, terapiami szamańskimi, Astronumerologią, Psychotroniką).
Pragnę dzielić się tym, co kocham najbardziej – wolnością wyrażania Siebie autentycznie poprzez śpiew. Odrzucenie oceny, cudzych opinii i poddanie się swojej intuicji potrafi wykreować niesamowitą przestrzeń i ukazać nieznane dotąd części osobowości.

Od zawsze uwielbiałam śpiewać, ale miałam mnóstwo blokad w tym temacie na różnych etapach mojego życia. Dziś szczerze mogę przyznać, że kocham mój Głos a ten proces zbliżył mnie do ukochania całej mojej Istoty. Efekty widzę na każdym polu i sprawia mi ogromną przyjemność pokazywanie tych zależności innym.
Jestem najlepszym przykładem tego, że nie potrzeba ani specjalnego talentu, ani słuchu absolutnego, ani dyplomu Akademii Muzycznej, by cieszyć się swoim Głosem na własnych warunkach!

Jeśli woła Cię serce – zapoznaj się z ofertą warsztatową i wybierz co dla Ciebie najlepsze na ten moment

TERMIN I MIEJSCE:

16.04., godz. 18:30-20:00

SOMA Centrum Świadomej Pracy z Ciałem, al. Grunwaldzka 355

INWESTYCJA: 58 zł

ZAPISY:

Wyślij maila na adres: kontakt@centrumsoma.pl, aby zapisać się na warsztat.
Ilość miejsc ograniczona.

Share