o czym jest progressing? – ProgresSing
fade
1177
post-template-default,single,single-post,postid-1177,single-format-standard,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-header-style-on-scroll,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Blog

o czym jest progressing?

ProgresSing to autorska metoda skoncentrowana na progres. Jest wynikiem wielu lat osobistego doświadczania, zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju świadomości, jak i prowadzenia warsztatów głosowych oraz występów publicznych.

Przez ponad 3 lata prowadzenia Spotkań z Głosem przekonałam się, że Głos to doskonałe narzędzie samorozwoju – nie potrzebujesz do tego specjalnego talentu, wykształcenia, ani czasu. A efekty wpływają na praktycznie każdą sferę życia. To od jakości naszej relacji z Głosem zależy w dużej mierze pierwsze wrażenie, autoprezentacja, pozycja w pracy, komunikowanie się z bliskimi, wyznaczanie granic, pokazywanie Siebie, wyrażanie swoich poglądów, jakość seksu, asertywność, zdrowie ciała i inne.

Jednak w sierpniu 2019 roku poczułam, że otworzył się nowy rozdział. Intensywne zdobywanie wiedzy oraz osobiste doświadczenia skłoniły mnie do wyciągnięcia esencji z tego, co uważam za uniwersalne narzędzia rozwojowe. Są to zarówno moje własne metody, jak i inspiracje m.in. ćwiczeniami lowenowskimi, Dwupunktem, Radykalnym Wybaczaniem, Tańcem Intuicyjnym, Fizyką Kwantową, terapiami szamańskimi, Psychotroniką, Astronumerologią, Naturoterapią, Arteterapią czy pracą z podświadomością.

W zależności od tematyki warsztatu dotykamy takich kwestii, jak poczucie własnej wartości, emocje, relacje, wyrażanie Siebie, komfort i jakość życia, świadomość, energia i inne. Skupiamy się na możliwościach uwalniania blokad, stresu i napięć z ciała. Wchodzimy w konkretną pracę z podświadomością i świadomością, by odkryć wzorce, jakie rządzą Twoim życiem i te, które nie są sprzyjające pożegnać. Komunikujemy się też z Duszą i Sercem, żeby poczuć sens, MOC oraz magię życia. Prześlizgujemy się między zagadnieniami dotyczącymi spraw czarodziejskich i zupełnie przyziemnych, by złożyć je w całość, którą realnie możesz wpływać na swoją rzeczywistość.

Wierzę w to, że każdy jest swoim Mistrzem. Często, by odkryć swoją Pełnię przydaje się przewodnik, który patrząc z dystansu jest w stanie wskazać Ci dodatkowe możliwości i podzielić się tym, co jest jego bogactwem. Uwielbiam obserwować momenty ,,ach!”, łzy wzruszenia i przemiany zachodzące w kursantach 🙂

Najważniejszym celem wszystkich moich zajęć jest przekazanie Ci konkretnych narzędzi, z których możesz korzystać w codziennym życiu, by osiągać realne efekty. Dostrzeżenie i wykorzystywanie swojego potencjału, poczucie siły, radość, autentyczność, wolność, luz to tylko niektóre z jakości, jakich doświadczają uczestnicy.

Zachęcam Cię do zapoznania się z opisami wydarzeń, filmami i do dołączenia do mojej zamkniętej grupy, byśmy poznali się lepiej. A jeśli już wiesz, że TO JEST TO, możesz zapisać się na najbliższy warsztat przez messengera lub mailowo 😉 Do zobaczenia <3

Grupa face: https://www.facebook.com/groups/406397046749282/

fot. Aneta Hanspal Kaur Paluszkiewicz

Share