O mnie – ProgresSing
fade
22
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-22,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

o mnie.resized

Klaudyna Lew Lewandowska

Poznajmy się!

Ja jestem Klaudyna i moją życiową pasją jest rozwój.
Odkąd pamiętam miałam trzy główne ulubione tematy: psychologia, kosmos i śpiewanie.
Tak jest do dziś. Dzięki czemu poznałam mnóstwo zależności, jakie łączą te, z pozoru, odległe obszary.
Tworzę autorskie warsztaty na żywo i kursy on-line (oraz wiele więcej, o czym niedługo!) pod nazwą ProgresSing. Dzielę się na nich wszystkim tym, co pomogło mi dojść do poczucia permanentnego szczęścia od lat (tak, to możliwe!) i odkurzenia MOCy osobistej.
Moją misją jest tworzenie odpowiednich przestrzeni do wzrastania i odkrywania swoich potencjałów przez Ludzi gotowych, by wziąć życie w swoje ręce.
Mam za sobą wiele lat doświadczeń różnego kalibru, przeszłam osobiste transformacje, zdobywałam wiedzę, dyplomy, dziesiątki kursów i szkoleń, lecz nie mam zamiaru sztucznie stawiać się w pozycji autorytetu. Zbyt bardzo cenię nasz indywidualizm oraz wolną wolę, by cokolwiek Ci narzucać. Odpowiada mi słowo Przewodniczka. Czuję w nim dzielenie się zdobytą wiedzą, lecz nastawione na samodzielne myślenie odbiorcy ,,ja Ci powiem co wiem, a Ty zobacz, sprawdź jakie to jest dla Ciebie, ja będę stać z boku i dbać o Twoje bezpieczeństwo, kiedy Ty zatopisz się w eksploracji” – tak chciałabym się do Ciebie zwrócić.
Oprócz osobistych wglądów, inspiruję się również znanymi metodami. Te, których nauka najwięcej we mnie zmieniła to: praca z podświadomością, fizyka kwantowa, terapie szamańskie, taniec spontaniczny, astronumerologia, naturoterapia, arteterapia, śpiew intuicyjny, pieśni tradycyjne. Esencje tych jakości zawieram w moich zajęciach.
Zajmuję się Głosem w praktyce. Moim głównym polem doświadczalnym był zespół Laboratorium Pieśni, z którym zwiedziłam kawałek Świata, przeżywałam piękne i trudne chwile, nauczyłam się bardzo wiele. Oprócz płyty ,,Rosna” nagranej z Laboratorium Pieśni, współuczestniczyłam też w nagraniach do płyt zespołów: Nina Nu ,,Chili Folk Games”; Miejscovi ,,Tak się nie gra”; Cuba de Zoo oraz Akademii Laboratorium Pieśni UG. Koncertowałam w kraju i za granicą. Zdecydowałam się jednak iść własną drogą.
Nadal uważam Głos za jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi rozwojowych, ponieważ jest dostępne dla każdego i działa jednocześnie na poziomie Ciała, Umysłu i Duszy (a nawet więcej). Szerzej opowiadam o tym tu: https://bit.ly/2LWD0QM
Łączę realizm i konkret z magiczną sferą świadomości energetycznej. Działam jasno, klarownie i stawiam sobie za cel, by to, co oferuję było dobrej jakości, bezpieczne oraz przynosiło faktyczne korzyści.
Uważam, że nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie. Kolejny banał, wiem… lecz u mnie się sprawdza! To jak wiele się we mnie przekształciło i to, ile pozytywnych zmian wykreowałam w moim świecie napawa mnie poczuciem sensu i ciekawości co jeszcze mam do odkrycia w Sobie.
Mam nadzieję, że przybliżyłam Ci pokrótce co ja tutaj robię i jakimi kieruję się wartościami.
Znajdziesz też wokół mnóstwo zakładek, postów i filmików, które przygotowałam, by łatwiej Ci było stwierdzić czy nam razem po drodze – oto kilka z nich:

YT: https://www.youtube.com/channel/UC6Mfg6ib08TaYRGFrh-SWww
Web: https://www.progressing.pl
Grupa face: https://www.facebook.com/groups/406397046749282/

Wszystkiego dobrego dla Ciebie!

Część mojej historii