O mnie – ProgresSing
fade
22
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-22,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

o mnie.resized

Klaudyna Lew Lewandowska

Poznajmy się!

Mam na imię Klaudyna i moją życiową pasją jest rozwój.

Odkąd pamiętam miałam trzy główne ulubione tematy: psychologia, kosmos i śpiewanie.

Tak jest do dziś. Dzięki czemu poznałam mnóstwo zależności, jakie łączą te, z pozoru, odległe obszary.

Tworzę autorskie warsztaty na żywo, kursy on-line oraz transformujące sesje indywidualne pod nazwą @ProgresSing oraz muzykę jako @Zizilja.

Moją misją jest kreowanie odpowiednich przestrzeni do wzrastania i odkrywania swoich potencjałów przez Ludzi gotowych, by wziąć życie w swoje ręce.

Oprócz osobistych wglądów, inspiruję się również znanymi metodami. Te, których nauka najwięcej we mnie zmieniła to m.in.: praca z podświadomością, fizyka kwantowa, terapie szamańskie, taniec spontaniczny, astronumerologia, psychotronika, naturoterapia, arteterapia, śpiew intuicyjny, pieśni tradycyjne. Esencje tych jakości zawieram w moich zajęciach.

Zajmuję się Głosem w praktyce. Moim głównym polem doświadczalnym był zespół Laboratorium Pieśni, z którym zwiedziłam kawałek Świata, przeżywałam piękne i trudne chwile, nauczyłam się bardzo wiele. Oprócz płyty ,,Rosna” nagranej z Laboratorium Pieśni, współuczestniczyłam też w nagraniach do płyt zespołów: Nina Nu ,,Chili Folk Games”; Miejscovi ,,Tak się nie gra”; Cuba de Zoo oraz Akademii Laboratorium Pieśni UG. Koncertowałam w kraju i za granicą. Zdecydowałam jednak iść własną drogą, tworząc Zizilję, w której mogę w pełni realizować się twórczo pisząc własne teksty, komponując melodie i aranżacje, ale przede wszystkim – niosąc przekaz, który czuję całym sercem.

Uważam Głos za jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi rozwojowych, ponieważ jest dostępne dla każdego i działa jednocześnie na poziomie Ciała, Umysłu i Duszy (a nawet więcej). Szerzej opowiadam o tym w nagraniach, które możesz zobaczyć na moim kanale Youtube (link poniżej).

Łączę realizm i konkret z magiczną sferą świadomości energetycznej. Działam jasno, klarownie i stawiam sobie za cel, by to, co oferuję było dobrej jakości, bezpieczne oraz przynosiło faktyczne korzyści. Ważne jest dla mnie, aby nie kreować siebie na autorytet, ponieważ sama ich nie uznaję. Jeśli szukasz kogoś, kto wykona pracę za Ciebie – nie jest to właściwe miejsce.

Uważam, że nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w siebie. To jak wiele się we mnie przekształciło, ile pozytywnych zmian wykreowałam w moim świecie napawa mnie poczuciem sensu oraz ciekawości co jeszcze mam do odkrycia w Sobie i co mogę dawać innym.

Liczę, że przybliżyłam Ci pokrótce jakimi kieruję się wartościami.

Znajdziesz też wokół mnóstwo zakładek, postów i filmików, które przygotowałam, by łatwiej Ci było stwierdzić czy nam razem po drodze – oto kilka z nich:

YT: https://www.youtube.com/channel/UC6Mfg6ib08TaYRGFrh-SWww

FB: https://www.facebook.com/metodaskoncentrowananaprogres

Insta: https://www.instagram.com/progres.sing/

Grupa face: https://www.facebook.com/groups/406397046749282/

Wszystkiego dobrego dla Ciebie!

Część mojej historii