Samorozwój poprzez Głos (w praktyce) Gdańsk 22.02. – ProgresSing
fade
1270
post-template-default,single,single-post,postid-1270,single-format-standard,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-header-style-on-scroll,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Blog

Samorozwój poprzez Głos (w praktyce) Gdańsk 22.02.

GŁOS to doskonałe narzędzie samorozwoju – nie potrzebujesz do tego specjalnego talentu, wykształcenia, ani czasu. Pokażę Ci jak przyjemnie (i z korzyścią dla wielu sfer życia) używać Głosu już teraz.
Podczas naszego spotkania będę Twoim przewodnikiem po świecie dźwięków, ale to co odkryjesz zależy tylko od Ciebie. Wierzę, że każdy jest swoim Mistrzem, czasem jednak przydaje się kilka wskazówek z zewnątrz, by przeżyć moment ,,aha!”.
Doświadczysz przyjemnej rozgrzewki, ćwiczeń oddechowych, medytacji, połączenia ze swoim sercem, ale też momentów dynamicznych, może zdarzyć się również krzyk i mocne dźwięki. Pozwalam sobie popłynąć we flow i podążyć za tym, co będzie w tym momencie najlepsze dla grupy. Niezmiennie – angażujemy do tego Ciało, przekraczamy bariery programów Umysłu i pozwalamy poszaleć Duszy.
Efekty mogą się pojawić już od początku warsztatu, ale czasem nawet i kilka tygodni później. Bywa też, że po jednym warsztacie coś ,,przeklikuje” i uczestnicy odkrywają wiele prezentów drzemiących w ich wnętrzu.
Jeśli woła Cię przygoda odkrywania Głosu w Sobie i Siebie w Głosie to serdecznie zapraszam ♥

P.S. Nie będziesz śpiewać indywidualnie, nie musisz mieć żadnego doświadczenia tego typu ani wcześniejszych zainteresowań tym tematem.


Inwestycja i zapisy:

150zł (wystawiam faktury VAT).

Mailowo: klaudyna@progressing.pl lub przez messengera ProgresSing

Czas i miejsce:

22.02.2020, g. 16:00-20:00

Body and Mind Studio, ul. Świętokrzyska 58 Gdańsk


P.S. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie zajrzyj do zakładki ,,O mnie”.
—————————————————————

Możesz dołączyć do mojej zamkniętej grupy tu → https://www.facebook.com/groups/406397046749282/


ProgresSing – metoda skoncentrowana na progres.

fot. album prywatny

Share