Sesje 1:1 – ProgresSing
fade
1278
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-1278,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-dark-header,eltd-header-style-on-scroll,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

SESJE 1:1 ,,Głos Liderki”

Czas dla siebie, pełna poufność, luz.

SPA dla Duszy.

koszula przykład.resized

Kobieto! Szefowo, Dyrektorko, Liderko, Właścicielko, Założycielko, Przewodniczko, Kierowniczko!

Tak, wiem, że potrafisz kreować sukces.

Tak, wiem, że potrafisz zarabiać duże pieniądze.

Tak, wiem, że zarządzanie Ludźmi jest Twoją codziennością.

A propos codzienności…

Moje pytanie do Ciebie na początek:

Czy nie masz takich chwil, kiedy potrzebujesz odpuścić?

Zdjąć maskę, zbroję, pancerz.

W bezpiecznej, prywatnej atmosferze.

Po prostu BYĆ.

Zauważoną.

Ale nie przez pryzmat pięknego makijażu, zadbanych włosów i drogiej sukienki.

Tylko przez pryzmat Twojego serca.

Twojej wrażliwej, kobiecej, delikatnej części.

Która pragnie być wolna.

Tańczyć, skakać, śpiewać, krzyczeć, turlać się po podłodze, czasem zapłakać, przeżywać głośne orgazmy, bujać biodrami, oddychać z wnętrza miednicy, gadać o swoich rozterkach, wracać do wewnętrznego dziecka, pokazać fucka tym wszystkim sztywnym strukturom!

Jeśli potrzebujesz przestrzeni, by zagłębić się w Siebie, odkrywając te subtelne skarby.

Jeśli potrzebujesz uwagi przeznaczonej tylko dla Ciebie.

Jeśli potrzebujesz Osoby, która da Ci odpowiednie narzędzia, prowadząc Cię, byś Ty mogła wreszcie odpocząć od prowadzenia innych.

Jestem.

Dla Ciebie.

Mam tyle czasu, ile potrzebujesz.

Korzystam z autorskich metod (głównie poprzez pracę z głosem), ale także inspiruję się sprawdzonymi koncepcjami jak: ćwiczenia lowenowskie, Dwupunkt, Taniec Intuicyjny, Radykalne Wybaczanie, Metody Kwantowe, terapie szamańskie, Psychotronika, Astronumerologia, Naturoterapia, Arteterapia czy pracą z podświadomością.

Nie musisz znać się na energii, nie musisz mieć jakiegokolwiek doświadczenia głosowego, nie musisz mieć sprecyzowanego problemu.

Generalnie – nic nie musisz ?

Za to możesz być totalnie Sobą.

Przekażę Ci konkretne narzędzia do pracy z głosem w kontekście rozgrzewki (np. przed ważną prezentacją), relaksu i ulgi po kilkugodzinnej pracy, ale również pod względem wsłuchiwania się w Głos serca, wyrażania Siebie, uwalniania emocji oraz wydobywania Mocy osobistej. Jestem otwarta także na inne obszary, jeśli leży to w zakresie moich umiejętności. Napisz do mnie ze swoją sprawą.

Mail: klaudyna@progressing.pl

Sesja przeprowadzana jest na żywo, w zorganizowanej przeze mnie przestrzeni w Trójmieście. W wyjątkowych sytuacjach mogę też przyjechać do Ciebie. Trwa około 2,5-3h/ 565zł (plus ewentualny koszt dojazdu), wystawiam faktury VAT.

P.S. Możemy też najpierw umówić się na 20 minutową sesje on-line (50zł), by wyczuć czy nam ze sobą wygodnie ? Istnieje też możliwość spotkania on-line (1,5h – 250zł).

P.P.S. Większość mojej działalności jest kierowana zarówno do Kobiet jak i Mężczyzn, jednak sesje indywidualne oferuję wyłącznie Kobietom 🙂