Śpiew w grupie – ProgresSing
fade
1139
post-template-default,single,single-post,postid-1139,single-format-standard,eltd-core-1.4.1,malmo-ver-1.9,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,eltd-footer-with-bg-image,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-slide-from-bottom,eltd-header-style-on-scroll,eltd-search-slides-from-header-bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Blog

Śpiew w grupie

Śpiew w grupie rozgrzewa serca, powoduje ciarki na ciele, poczucie błogości, wspólnoty, czegoś ,,większego”, boskiej iskry w nas ?

Dla mnie wszystkie warsztaty, które prowadzę są mini ceremonią. Czuję z jednej strony wielką odpowiedzialność a z drugiej ogromny zaszczyt, że mogę być dla Was przewodnikiem w tej drodze do spotkania Siebie.
Każdy może śpiewać pięknie, prosto z serca. KAŻDY kto zechce. Nie chodzi tu o popis, ale o wybrzmienie tego, co w nas najprawdziwsze, najpiękniejsze.
Dla siebie, nie dla innych.
I to jest niesamowite… Kiedy zanurzamy się w swoim świecie dźwięków okazuje się, że często mimowolnie i tak znajdujemy się wspólnie.
Dlatego, jeśli nie wierzysz w to, że możesz zachwycić się swoim Głosem, że możesz współtworzyć harmonię z innymi – zapraszam Cię, przekonaj się!
Krok po kroku przeprowadzę Cię od świadomości oddechu, ciała, poprzez zrzucenie ograniczeń umysłu, po kontakt z najdelikatniejszą (a jednocześnie tak silną!) częścią Ciebie ?‍♂️

Poniżej wspaniałe wspomnienie letniego Spotkania z Głosem na plaży ?

We wtorek ostatnie w tym roku, tutaj więcej info: https://www.facebook.com/events/773010796453402/

fot. Marta Lenz

Share